info@mixery-odstavnovace.cz
+420 603 551 408

Zasílání receptů, slev a zpravodaje

Při nákupu nad 2.000,- Kč doprava ZDARMA

Kontakt

Objednávky a eshop:

info@mixery-odstavnovace.cz

Stanislav Miler

Mobil: 603 551 408

Futurola s.r.o.

Ústavní 18
Praha 8
18100

Způsoby dopravy

Vyberte si pro Vás nejlepší možnost, jak převzít zakoupené zboží:

Česká pošta - Balík do ruky - do 24 hodin po celé ČR

Zásilku Vám doručí poštovní doručovatel na Vámi uvedenou adresu do 24 hodin od odeslání z našeho skladu. Pokud Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, nechá Vám na místě písemné oznámení o uložení zásilky. Balíček si budete moci vyzvednout v otvíracích hodinách na určené poště do sedmi dnů od neúspěšného doručení. O doručování vás bude Česká pošta informovat i formou SMS, v případě, že jste v objednávce uvedli kontaktní telefon.
Více informací naleznete na webu dopravce: www.ceskaposta.cz

Česká pošta - Balík na poštu - do 24 hodin po celé ČR

Zásilka bude uložena na Vámi zvolené poště (PSČ) do 24 hodin od odeslání z našeho skladu. Balíček si budete moci vyzvednout v otvíracích hodinách na určené poště do sedmi dnů od neúspěšného doručení. O uložení vás bude Česká pošta informovat i formou SMS, v případě, že jste v objednávce uvedli kontaktní telefon.
Více informací naleznete na webu dopravce: www.ceskaposta.cz

DPD - zásilková společnost - do 24 hodin po celé ČR

Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Vždy včas informují, co se s Vašim balíčkem děje. Automatický e-mail i SMSka vás průběžně informují o doručení. Den před doručením zákazníka pozvou do webové aplikace DPD Kurýr a v den doručení z nich zákazník zjistí hodinové rozmezí, kdy kurýr přijede. Ve webové aplikaci DPD Kurýr je možné si změnit místo a termín doručení balíčku tak, aby Vám to vyhovovalo. Za dobírku můžete platit hotově i platební kartou.
Více informací naleznete na webu dopravce: www.dpd.com/cz

DPD - výdejní místa ParcelShop - do 24 hodin po celé ČR

Balík bude uložen k osobnímu vyzvednutí v síti výdejních míst. Výdejní místo si prosím vyberte na DPD výdejní místa a uveďte ho do poznámky v objednávce. Mezi hlavní výdejní místa patří prodejny Mountfield nebo jedno ze 13 dep. Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Vždy včas informují, co se s Vašim balíčkem děje. Automatický e-mail i SMSka vás průběžně informují. Ve webové aplikaci DPD Kurýr je možné si změnit místo a termín doručení balíčku tak, aby Vám to vyhovovalo. Za dobírku můžete platit hotově i platební kartou.
Více informací naleznete na webu dopravce: www.dpd.com/cz

Balíky zasíláme také na Slovensko a do dalších států EU

Zboží bude doručeno/dopraveno kupujícímu v souladu s obchodními podmínkami vybraného dopravce.

Při nákupu za méně než 2000,- Kč účtujeme k objednávce poštovné ve výši 100,- Kč

Pro expedici veškerých zásilek využíváme externího partnera firmu eSkládek s.r.o. Díky tomu se často podaří doručit na druhý den i objednávku, která byla přijata do 17hod.

PROSÍM SEZNAMTE SE TAKÉ

- S našimi Obchodními podmínkami

- S naším Reklamačním řádemNahoru