info@mixery-odstavnovace.cz
+420 603 551 408

Zasílání receptů, slev a zpravodaje

Při nákupu nad 2.000,- Kč doprava ZDARMA

Kontakt

Objednávky a eshop:

info@mixery-odstavnovace.cz

Stanislav Miler

Mobil: 603 551 408

Futurola s.r.o.

Ústavní 18
Praha 8
18100

PERFECT JUICER BÍLÝ rozbalený

2490

původní cena: 4999,- Kč

ušetříte: 2509,- Kč

výrobce: G21

dostupnost: skladem

počet kusů:

Rozbalený použitý předváděcí kus se zárukou 2 roky 2 nová sítka. 

Odšťavňovač Perfect Juicer je vhodný na listovou zeleninu, kořenovou zeleninu, drobné plody, jablka, banány, bylinky a další. Má 2 sítka a velmi výkonný motor (500W), který si poradí i s kořenovou zeleninou.

  • barva bílá
  • Rozměr vstupního otvoru na ovoce: 6x3,5 cm (větší než u Huromu HU 500 nebo Omegy VRT 402)
  • 80 otáček za minutu
  • výkon až 500 W
  • neobsahuje zdraví škodlivé plasty - BPA free
  • výška 45 cm, hloubka 25 cm, šířka 16 cm
Smart Juicer vitamínyVÍCE VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ
 

Odšťavňovač Perfect Juicer je skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale nalezne své využití také v kavárnách a restauracích. S naším odšťavňovačem získáte multifunkčního pomocníka do Vaší kuchyně. Nemusíte si nadále kupovat drahé džusy plné chemických látek, které Vašemu tělu škodí. Pomalé otáčky šnekového odšťavňovače ( 80 ot/min) zaručují maximální výtěžnost a zachování nutručních hodnot. Vlivem pomalého otáčení nedochází ke vhánění tepla a vzduchu do lisované šťávy a tak v ní zůstávají zachovány všechny minerální i nutriční látky, navíc šťáva vydrží déle čerstvá.

 
 
 
 
 
VÝKONNÝ MOTOR

Oproti mnohem dražším odšťavňovačům značky Hurom HU 500 nebo Omega VRT 402, které odšťavňují úplně stejně, má Perfect smoothie výkonější motor (až 500 W) a větší otvor, což v praxi umožňuje odšťavňovat větší kusy ovoce a zeleniny a tím šetřit čas.

 

Smart Juicer šnekODŠŤAVNÍ COKOLIV

Díky odšťavňovači Perfect Juicer zvládnete i Vy připravit chutné šťávy ze všech druhů ovoce a zeleniny přímo u Vás doma. Odšťavňovač si poradí s velkou škálou surovin, velmi lehce se čistí a šťávy jsou vynikající. 

Zelenina a ovoce obsahují tělu prospěšnou vlákninu, která podporuje správnou činnost střev. Z tohoto důvodu je odšťavňovač Perfect Juicer skvělým pomocníkem při zdravém hubnutí. 

Ovocné šťávy mají hned několik výhod, díky velkému množství vlákniny zasytí na dlouhou dobu, díky přírodnímu cukru obsaženému v ovoci velmi dobře chutnají a navíc tělu dodávají velmi prospěšné vitaminy a živiny.

Odšťavňovač je též vhodný pro Vás, příznivce RAW stravování. RAW stravování nikdy nebylo chutnější a snadnější, neboť díky našemu odšťavňovači si můžete vykouzlit nepřeberné množství chutí Vašich nápojů.

Smart Juicer sítka

2 SÍTKA

Dle chuti se můžete připravit šťávy s větším množstvím dužiny s použitím hrubého sítka, nebo naopak nápoje s menším množstvím dužiny s použitím jemného sítka.

 

Smart Juicer snadné čištěníSNADNÉ ČIŠTĚNÍ

Odšťavňovač Perfect Juicer je velmi snadný na obsluhu a údržbu. Během několika vteřin jste schopni přístroj sestavit a o nic víc déle Vám nezabere ani vyčistění. Odšťavňovač je vybaven bezpečnostní pojistkou, která zajistí bezpečnější manipulaci s přístrojem. Například v případě přehlcení se přístroj automaticky vypne. V takovém případě jednoduše pustíte zpětný chod a přístroj bude opět připraven k použití.

 

 

 

 

 

Smar Juicer popis

 

JAKOU BARVU SI VYBEREŠ?

Smart Juicer barvy

Nahoru